Promocje

Shutters

 

Shuttersy, Plantation Shutters czyli okiennice wewnętrzne, luksusowe, niepowtarzalne, eleganckie.

Okiennice doskonale sprawdza sie w rustykalnym wnętrzu, wytwornym dworku jak również w dizajnerskim nowoczesnym wnętrzu.

Aranżacje z wykorzystaniem shuttersów świetnie komponują się z industrialno loftowymi dodatkami czy unikatowymi meblami.

SHUTTERSY to dopełnienie Twojego jedynego wyjątkowego wnętrza.

Rolety   -30%

 

Rolety to wyjątkowo nowoczesne osłony okienne, charakteryzuje je minimalizmy świetnie komponujący się z najnowszymi trendami.

Niewątpliwym atutem rolet jest możliwość zainstalowania ich niemalże na każdym oknie, są świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych okien w systemie przybyszowym jak również dla dużych przeszkleń w systemie wolnowiążącym lub kasetowym.

Dizajnerskie niepowtarzalne wzory oraz najszerszy wachlarz tkanin i kolorów wyróżnią rolety na tle osłon okiennych.

Plisy

 

Żaluzje plisowane to w ostatnim czasie najczęściej wybierane przesłony okienne ze względu na ich funkcjonalność.

W odróżnieniu od tradycyjnych rolet czy żluzji, plisy można rozsuwać również od dołu do góry zapewniając sobie dyskrecje z jednoczesnym dopływem naturalnego światła przez górną część okna.

Plisy znajdują zastosowanie w przypadku okien niestandardowych, ogrodów zimowych, różnego rodzaju świetlików czy przeszkleń.

Żaluzje poziome drewniane

 

Żaluzje drewniane to jedne z najbardziej ekskluzywnych systemów osłom okiennych po naszych flagowych okiennicach SHUTTERS- i tutaj chciałbym aby było możliwe przekierowanie do strony shutters

Produkowane z naturalnego drewna Basswood zapewniajacego długoletnią żywotność, żaluzje są izolatorem termicznym zatrzymują promienie UV zapobiegając nagrzewaniu się pomieszczenia.

Istotnym atutem żaluzji drewnianych jest możliwość pełnej kontroli natężenia wpadającego do pomieszczenia światła.

Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej.

Dodatkowym atutem estetycznym jest możliwość zastosowania drabinki sznurkowej lub taśmowej dostępnej w palecie kolorów.

Żaluzje Pionowe -30%

 

Żaluzje pionowe Verticale świetnie sprawdzają się na wielkoformatowych przeszkleniach, fasadach i witrynach.

Instalowane są zarówno w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, znajdują zastosowanie w apartamentach gdzie okna sięgają podłogi, domach przesłaniając przeszklenia ogrodowe oraz wyjścia na tarasy, bankach, gabinetach lekarskich, szpitalach oraz innych powierzchniach biurowych.

Nowoczesne węższe lamele 89mm oraz tradycyjne 127mm występują w szerokim wachlarzu kolorów, deseni i tkanin od przepuszczających światło po całkowicie zaciemniające BLACK OUT

Panele PANEL TRACK lub panele japońskie -30%

 

Dla każdego kto pragnie mieszkać lub pracować w eleganckim wnętrzu.

Stosowane na dużych przeszkleniach nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, mogą być stosowane jako przegrody pomieszczeń lub dekoracja.

Zainstalowane panele japońskie stworzą orientalny styl nie tylko w Twoim domu, dodadzą niesamowitego klimatu restauracji lub przytulnej kawiarni.

Gładkie panele sprawdzają się również w biurach przykuwając uwagę świeżością wnętrza.

Panele Japońskie powstają z tkanin roletowych co gwarantuje ekstremalnie szeroki wachlarz materiałów oraz kolorów, możliwe jest łączenie kolorów oraz wzorów.

Żaluzje aluminiowe -30%

 

W naszej ofercie znajdują się również żaluzje aluminiowe imitujące drewno bądź wersja z perforowanymi lamelkami.

Istotnym atutem żaluzji weneckich jest możliwość pełnej kontroli natężenia wpadającego do pomieszczenia światła oraz niewielka przestrzeń, którą zajmują kompletnie podniesione żaluzje nawet przy dużej wysokości okna

Żaluzje aluminiowe często znajdują zastosowanie w oknach przez które chcemy widzieć co dzieje się na zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji.

Ze względu na atest niepalności żaluzje aluminiowe bardzo często instalowane są w budynkach użyteczności publicznej

Coraz większą popularnością cieszą się żaluzje w wersji Venus czyli z rynna górna wyglądająca jakby była zintegrowana z oknem, oraz precyzyjnym koralikowym mechanizmem